פיקוח בנייה

חברת העין השלישית מספקת שירותי פיקוח בניה לתמ”א 38, פיקוח תשתיות, ופיקוח בנייה לבתים פרטיים.

פיקוח בניה לפרויקט תמ"א 38

מפקח בניה לפרויקט תמ”א 38 הוא זה שיוודא שהאינטרסים שלכם מתקיימים החל משלב חתימת החוזה ועד לסיום הפרויקט ויוודא שכל העבודות שמבוצעות בפועל נעשות על פי ההסכם. מפקח בניה מקצועי ילווה אתכם לאורך כל ההליך ויבטיח את הצלחתו תוך התמקדות בפרטים בקטנים.

פיקוח בניה פרטית

אם אתם נמצאים לפני ביצוע בניה פרטית, חשוב שתבחרו במפקח בנייה מקצועי. מפקח הבניה ילווה אתכם בכל התהליך החל משלב התכנון ויוודא שהפרויקט מתבצע כנדרש עם כל האישורים הנלווים.

באמצעות מפקח בנייה פרטית תוכלו לוודא שאתם מקבלים הצעת מחיר הוגנת מקבלן הביצוע לטובת הפרויקט, לערוך חוזים מדויקים עם תשומת לב לכלל המשתנים כדי למנוע הפתעות במהלך העבודה, לקבוע תוכנית עבודה ולוחות זמנים לכל פעולה בתהליך, לוודא שהעבודה מתנהלת בתיאום מלא בין הספקים השונים ולטפל בכל הטפסים והאישורים הנלווים לפרויקט הבנייה שלכם.

פיקוח תשתיות

תשתיות הן הבסיס לכל מבנה או לכל עבודת בניה שהיא, הקמת תשתיות היא פעולה מורכבת שדורשת ביצוע מספר פרויקטים שונים במקביל.

פיקוח תשתיות נועד כדי לוודא שהעבודות בשטח מתבצעות לפי התקנות הנדרשות ומסייע בהצלחת הפרויקט ובמניעת תקלות עתידיות. בנוסף, פיקוח תשתיות יספק לכם נקודת מבט נוספת על העבודות בשטח ויעזור לכם למנוע נזקים רבים לאורך הפרויקט.

אנו מספקים שירותי פיקוח בנייה מקצועיים מזה כ-12 שנים. צרו איתנו קשרנשמח לעמוד לרשותכם בפיקוח עבודות הבנייה שלכם כדי לוודא שהן מתבצעות עם הצד הטוב ביותר.

צרו קשר

או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם: